Meditace & vizualizace

Úspěch je stav mysli.
Vědomá práce se svojí myslí může do vašeho života vnést větší harmonii, pohodu, radost, sílu, energii, vděčnost, lásku, sebejistotu, jasnost… a jakoukoliv další pozitivní vlastnost, na kterou si vzpomenete.

Nemusíte se přestěhovat do jeskyně ani trávit hodiny denně v tureckém sedu. Dovednost vědomého žití můžete začít trénovat už dnes – tady a teď.
Vít Libovický

Svou mysl trénuji už přes 7 let. Jen meditací jsem strávil více než 600 hodin. Baví mě to, dává mi to obrovský smysl, spojuje mě to s mojí podstatou.

Co tu najdete?

Na této stránce najdete články a rozhovory ↓ o meditaci a také extrémně účinnou ranní vizualizaci, kterou můžete zahájit každý den a cítit se skvěle už od probuzení. Nazval jsem ji Ranní Nakopávač ↓ a pomáhá mi lépe naplňovat svůj potenciál už od ledna 2021.

Ranní Nakopávač Vizualizace Meditace Radost, klid, pohoda, síla, sebejistota, svoboda

Ranní Nakopávač

Úspěšný den začíná prvními momenty po probuzení.

Vytvořil jsem 12minutovou vizualizaci, která vám pomůže uvolnit se, rozproudit energii v těle a naladit se na svoji vnitřní sílu, lásku a na pocit svobody. S čistou hlavou a uvolněným tělem tak radostně vstoupíte do nového dne.

🎧 Vedená vizualizace – stačí poslouchat a představovat si 🌳☀ Uklidňující a nabíjející zvuky přírody 🌊 Vizualizace vodopádu pro uvolnění těla od stresu a načerpání zdraví a radosti 🦸⛈ Vizualizace letu a bouře pro podpoření vnitřní síly a svobody 💃🕺 Oslavný tanec pro rozproudění energie v těle ✅ 12 nabíjejících minut, které udají tón celému vašemu dni

Jaké by to bylo, cítit se každé ráno skvěle?

111 Kč

Články a podcasty na téma meditace

|

Tvůj svět je živoucím výrazem toho, jak používáš a jak jsi používal svoji mysl.

– Earl Nightingale

Newsletter icon

4-6 tipů týdně

Jednou týdně ti pošlu krátký výcuc nejzajímavějších informací o podnikání a osobním rozvoji. Žádný spam, jen konkrétní nástroje, knihy, videa, myšlenky a life hacky. To vše ve 4-6 odrážkách.