O mně

Vít Libovický čaj meditace

Jsem tvůrce produktů osobního rozvoje (Rozcestník, Detox hlavy), majitel dvou firem (Mementerra, Bosques Technologies) a milovník čaje a meditace.

Když bych měl shrnout, co vlastně dělám, řekl bych asi 2 slova: e-shopy a mindset.

Píši a mluvím o tom, jak rozvíjet svůj potenciál a udržovat vyrovnanost v dnešním rychlém světě. Baví mě učit se, jak se stávat neustále vědomějším tvůrcem své reality. O své poznatky se rád dělím s ostatními.

Jako malý jsem prodával rodičům papírové vlašťovky a také knížky, které jsem našel v jejich knihovně. Důmyslný byznys plán! Nevědomky jsem se už tehdy připravoval na budoucí kariéru – dnes mě podnikání živí.

Na gymplu jsem se rozhodl, že chci rozjet vlastní byznys. Ve škole nás neučili nic o podnikání, ale četl jsem knihy osobního rozvoje, hltal blogy digitálních nomádů, učil se programovat a pracoval na svých vlastních projektech.

Mementerra

V prosinci 2016, půl roku po maturitě, jsem rozjel svůj první úspěšný byznys. Vytvořil jsem zážitkovou knihu pro zamilované, Our Love Challenges, umístil ji na e-shop a spustil první placené kampaně na Facebooku.

Později jsem se spojil s kamarádem Davidem z ekonomky a dalšími úžasnými lidmi. Společně jsme vytvořili nové kreativní knihy a deníky a začali je vydávat pod značkou Mementerra.

Tým Mementerra

Náš tým nyní čítá 8 hlavních členů a více než 10 externích. Vytvořili jsme přes 30 originálních produktů a v ČR a na Slovensku jich prodali více než 50 000. Chceme se stát lovebrandem podporujícím lidi v získávání nových jedinečných vzpomínek a jejich kreativním offline zaznamenávání.

Bosques

S Davidem jsme také založili firmu Bosques Technologies. Milujeme dřevo a milujeme technologie – na e-shopu Bosques spojujeme obě věci dohromady. Prodáváme designovou elektroniku z pravého dřeva.

Flip Click Clock chytrý budík

Je libo bambusový budík nebo chytré pochodňové světlo?

SellOnline

S mým ostříleným webmajstr-kamarádem Tomášem Drvotou jsme spustili nový projekt SellOnline. Naší vizí je pomáhat lidem rozjíždět úspěšná e-shopová podnikání.
Naše know-how z 7+ let online podnikání jsme přetavili do kompletního PDF průvodce založením e-shopu. Má 171 stran a provede vás krok po kroku celým procesem od sestavení smysluplného byznys plánu přes vytvoření e-shopu až po jeho chytrou propagaci.
K návodu navíc přidáváme i dlouhodobou podporu formou Online poradny. Nabízíme i přístup ke vznikající bázi vzdělávacího obsahu pro úspěch ve světě e-shopů.

SellOnline jak založit e-shop

 

Mindset Upgrade Podcast

V září 2020 jsem spustil podcast, o kterém jsem přemýšlel více než rok a půl. Začal jsem nahrávat rozhovory s lidmi, kteří mě osobně inspirují jejich způsobem žití a přemýšlení.

Povídám si s nimi o tom, jak se rozvíjet, jít svojí cestou a přemýšlet o věcech jinak, než je běžné. Řešíme podnikání, produktivitu, meditaci, spiritualitu, finance, rituály, zdraví,… a cokoliv dalšího, co zrovna připluje.

Mindset Upgrade Podcast logo – vědomý život, seberozvoj, podnikání

Týdenní Výcuc

Každý pátek posílám newsletter s 5 tipymyšlenkami a postřehy mého týdne. Říkám mu Týdenní Výcuc. Odebírají ho stovky lidí a píší mi, že prý stojí za to. 🙂

  Rozcestník

  Protože miluji papír a milují rozjímání nad životem, vytvořil jsem chytrého průvodce vaším nejlepším rokem. Jmenuje se Rozcestník. Zvědomíte si své hodnoty, vize a krok po kroku začnete naplňovat své sny.

  Rozcestník – kterou životní cestou se letos vydáš?

  Detox hlavy

  Jaké by to bylo, cítit se každý den skvěle?

  Mentální pohodou se zabývám už od roku 2013. Podstoupil jsem několik výzev jako pobyt ve tmě, intenzivní 10denní meditační Vipassana retreat, ceremonii s očistnou žábou Kambo a holotropní dýchání. Pro zkvalitnění života ale není potřeba razantních změn – někdy se stačí kvalitně vyspat a poděkovat za to, že jste naživu. Sepsal jsem knihu Detox hlavy: Vyčistěte si hlavu a staňte se tvůrci své každodenní radosti.

  Patreon

  Patreon

  S mojí přítelkyní Luci sdílíme vášeň seberozvoje a kreativní tvorby a snažíme se být inspirací pro sebe samé i pro naše okolí. Nahráváme společně podcast a tvoříme seberozvojový obsah, který publikujeme exkluzivně pro naše podporovatele na Patreonu. Přidejte se do naší komunity a vyberte si jednu ze tří odměn. 🙂

  Vizualizace

  To, jak se cítíte, utváří celý váš život. Vytvořil jsem vedenou MP3 vizualizaci, která vás hned ráno „nakopne“ a vyladí do nového dne. Mně zkvalitňuje život už více než půl roku. Rád vám ji pošlu do Messengeru. ↓

  Kam dál?

  Sledovat mě můžete na Facebooku, LinkedinuInstagramu.

  Dále můžete prozkoumat témata, která mě baví nejvíce:

  Podnikání

  Produktivita

  Transformace

  Rovnováha

  Nejpřínosnější knihy

  • The 4-Hour Workweek – Tim Ferriss
  • Journey Into Oneness – Michael J. Roads
  • The Mind Illuminated – Culadasa
  • Awareness – Anthony De Mello
  • Own the Day, Own Your Life – Aubrey Marcus
  • Anything You Want – Derek Sivers
  • Zero Limits – Joe Vitale
  • Dále viz Reading list

  Nejoblíbenější…

  • Citát – “It is often not serenity that is needed by a student but the ability to stay present when the mind is caught in a storm.”
  • Nástroj – šamanský buben a djembe
  • Film – Pán prstenů: Návrat krále
  • Cizí země – Austrálie!
  • Hudba – Carioca, Sean Koch, Alt-J, Oliver Shanti
  • Rituál – studená sprcha
  • Hřích – hořká čokoláda

  Připoj se k 500+ lidem odebírajícím Týdenní Výcuc. Každý pátek sdílím 5 tipůmyšlenek a life-hacků týdne ze světa podnikání a seberozvoje. Bude super, když se přidáš.

  optin form
  „Jediný newsletter, který ještě čtu.“
  Dalibor Herbrich
  Dalibor Herbrich
  CEO QuickJobs