Týdenní Výcuc 💎

Analyzuji své týdny a každý pátek sdílím 5 tipů, myšlenek a life-hacků ze světa podnikání a seberozvoje.
Výcuc odebírají stovky lidí. Prý stojí za to. 🙂

Přihlaste se zde ↓

✔️ odebírá 750+ lidí
✔️ přečteno (většinou) za 60 vteřin

optin form

Ve Výcucu najdete (nejen):

Nově vydané články a podcasty
Tipy pro seberozvoj – hezky prakticky
Tipy k efektivnímu podnikání
Užitečné odkazy a life-hacky
Vždy 1 myšlenka týdne

Vítkův newsletter je pro mě naprosto osvěžující kombinací byznysu a duchovna. Kromě toho, že si v něm vždycky najdu nějaké nové téma pro sebe, celkem pravidelně mi zvedá náladu. Je totiž tak nějak nenuceně optimistický. A to se hodí vždycky, natož teď.

Karina Klemová, NextVision.cz

Vaše příspěvky mi přijdou takřka jako živá voda na poušti 🙂 A “výcucy” jsou taky moc fajn, nápadité, užitečné, přitom stručné.

Helena Pokorná Hladíková

Díky za to, co děláš! Super přínosné emaily.

Jakub Pavelek

Pro mě je podnikání a seberozvoj hodně o číslech, analýze a optimalizaci – vše konkrétní a hmatatelné. Vitek ve mně vzbudil zájem o prozkoumání svého spirituálního já, jeho abstraktních aspektů a emocí. Pokaždé, když čtu titulek emailu, říkám si, že vím, o co jde. Jakmile se pak do těch pár řádků začtu a pochopím jeho úhel pohledu, tak vím, že nic nevím.

Nguyen Ngoc Tu, TucMedia

Děkuji za Vaše myšlenky, postřehy a doporučení. Je super, že umíte myšlenky tak pěkně formulovat a dát jim systém a řád, abychom my ostatní, kteří smýšlí podobně, mohli po přečtení pokývat hlavou a říci souhlasím a ztotožňuji se.

Hana Přichystalová

Je to jediný newsletter, který ještě čtu.

Dalibor Herbrich, CEO QuickJobs

Ahoj, Vítku, neuběhl snad jediný pátek, který bych nepřemýšlel, zda-li ti už konečně odepíšu na tvoje super výcucy. Nicméně dnes už mi to nedalo a řekl jsem si, že ti minimálně moc poděkuju, protože tvoje newslettery čtu velmi rád a vždy se během pátku odpoledne/soboty ráno těším, až si udělám kafe a otevřu si ho.😊

Dominik Rosenberg

 Jeden z mála pravidelných emailů, které ráda čtu!! .. to jídlo (rituál vděčnosti před jídlem) mě teda zaujalo, budu přemýšlet 🙂
Dobrá práce

Erika