Týdenní Výcuc 💎

Každý pátek posílám krátký email s 4-6 poznatky, které mě v uplynulém týdnu nejvíce zaujaly. Takové okno do mého profesního i osobního života. Odebírají ho stovky lidí a pravidelně mi píší, že prý stojí za to 😉

Baví tě rozvíjet se? Ve Výcucu najdeš (nejen):

Nově vydané články a podcasty
Tipy k efektivnímu podnikání
Techniky seberozvoje – jasně a konkrétně
Zcela náhodné odkazy a life-hacky
Vždy 1 myšlenka týdne
Mnich se slunečními brýlemi

Přihlas se zde ↓

  Vítkův newsletter je pro mě naprosto osvěžující kombinací byznysu a duchovna. Kromě toho, že si v něm vždycky najdu nějaké nové téma pro sebe, celkem pravidelně mi zvedá náladu. Je totiž tak nějak nenuceně optimistický. A to se hodí vždycky, natož teď.

  Karina Klemová, NextVision.cz

  Vaše příspěvky mi přijdou takřka jako živá voda na poušti 🙂 A „výcucy“ jsou taky moc fajn, nápadité, užitečné, přitom stručné.

  Helena Pokorná Hladíková

  Pro mě je podnikání a seberozvoj hodně o číslech, analýze a optimalizaci – vše konkrétní a hmatatelné. Vitek ve mně vzbudil zájem o prozkoumání svého spirituálního já, jeho abstraktních aspektů a emocí. Pokaždé, když čtu titulek emailu, říkám si, že vím, o co jde. Jakmile se pak do těch pár řádků začtu a pochopím jeho úhel pohledu, tak vím, že nic nevím.

  Nguyen Ngoc Tu, TucMedia

  Děkuji za Vaše myšlenky, postřehy a doporučení. Je super, že umíte myšlenky tak pěkně formulovat a dát jim systém a řád, abychom my ostatní, kteří smýšlí podobně, mohli po přečtení pokývat hlavou a říci souhlasím a ztotožňuji se.

  Hana Přichystalová

  Je to jediný newsletter, který ještě čtu.

  Dalibor Herbrich, CEO QuickJobs

  Ahoj, Vítku, neuběhl snad jediný pátek, který bych nepřemýšlel, zda-li ti už konečně odepíšu na tvoje super výcucy. Nicméně dnes už mi to nedalo a řekl jsem si, že ti minimálně moc poděkuju, protože tvoje newslettery čtu velmi rád a vždy se během pátku odpoledne/soboty ráno těším, až si udělám kafe a otevřu si ho.😊

  Dominik Rosenberg