Zpět na blog

Epizodu můžete poslechnout těmito způsoby:

Poslouchej na Spotify
Poslouchej podcast Mindset Upgrade na Youtube
Poslouchej na Apple podcasts
Poslouchej na Google Podcasts

Jestli na některé z platforem nemůžete novou epizodu najít, zaklikněte si odběr, ať na vás vyskočí ihned, jakmile bude k dispozici – distribuce (obzvlášť na Apple Podcasts) někdy chvíli trvá.

A o čem to dnes je?

Dnešním hostem je Tomáš Adam, zakladatel komunity GoFreedom 💎, což je platforma osobního rozvoje vedoucí zejména mladé lidi k převzetí zodpovědnosti za svůj vlastní život. 
 
Tom je zároveň režisérem nově vydaného filmu Sebepoznání, ve kterém 37 předních českých osobností sdílí své hluboké poznatky o životě. (📽 Premiéra 21. 3. 2021!)
 
Tomášovu tvorbu sleduji už delší dobu a je pro mě velkou inspirací v tom, jak věci dělat od srdce a zároveň s jasně promyšleným záměrem, pro který se lidé dokáží opravdu nadchnout.
 
Zajímalo mě, proč se Tom rozhodl natočit film a jak se mu podařilo domluvit s tolika zajímavými lidmi od Jaroslava Duška přes Jana Vojáčka a Pavla Morice po Karla Janečka nebo Mariana Jelínka, aby účinkovali v jeho filmu.
 
Samotný název filmu, Sebepoznání, pak udává tón celému rozhovoru.
 
Bavíme o tom, že život je více než práce a spánek a jak si uvědomit, co v životě opravdu chceme. Rozebíráme techniku myšlenkovém mapování a přemýšlení z nadhledu, mluvíme o tom, co je to opravdový vnitřní klid a že jsme vlastně všichni v podstatě stejní.
 
Můžu vám zaručit, že po doposlechnutí rozhovoru budete minimálně o dost zamyšlenější a možná i poupravíte to, jak přemýšlíte o věcech, které jsou považovány za „běžné“.
 
Přeji vám povznášející poslech!

Připoj se k 480+ lidem odebírajícím Týdenní Výcuc. Každý pátek sdílím 5 nejužitečnějších tipůmyšlenek a life-hacků týdne ze světa podnikání a seberozvoje. Bude super, když se přidáš.

    „Jediný newsletter, který ještě čtu.“
    Dalibor Herbrich
    Dalibor Herbrich
    CEO QuickJobs